KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13546139
nr 1354 6139
Oidentifierad konstnär. Signerad, Paris. Olja på duk, 29x59 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:21:51
100 kr